Home

batistă în sine Purtațivă meci psg banal Bomboane Interpreta

Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui  PSG în meciurile cu Juve
Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui PSG în meciurile cu Juve

Măsuri fără precedent în Franța. Ce se poate întâmpla cu meciul PSG - Real  Madrid
Măsuri fără precedent în Franța. Ce se poate întâmpla cu meciul PSG - Real Madrid

Video | PSG - Manchester City 2-0. Messi l-a doborât pe Guardiola! Meci  superb la Paris
Video | PSG - Manchester City 2-0. Messi l-a doborât pe Guardiola! Meci superb la Paris

Video | Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri  superbe
Video | Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri superbe

Când va juca Messi primul său meci la PSG! Dezvăluirea făcută de  argentinian la conferința de prezentare | Sport.ro
Când va juca Messi primul său meci la PSG! Dezvăluirea făcută de argentinian la conferința de prezentare | Sport.ro

Messi și Mbappe au adus victoria PSG-ului în meciul cu Nice! Rareș Ilie nu  s-a aflat în lot - Eurosport
Messi și Mbappe au adus victoria PSG-ului în meciul cu Nice! Rareș Ilie nu s-a aflat în lot - Eurosport

Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta  Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro
Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro

PSG - Manchester City 2-0. Gol magic pentru Messi, primul al său la Paris  Saint-Germain
PSG - Manchester City 2-0. Gol magic pentru Messi, primul al său la Paris Saint-Germain

Lionel Messi nu a jucat în ultimele meciuri la PSG, dar e anunțat titular  la naționala Argentinei - Eurosport
Lionel Messi nu a jucat în ultimele meciuri la PSG, dar e anunțat titular la naționala Argentinei - Eurosport

PSG a câștigat primul meci cu Galtier pe bancă! Messi, gest neașteptat,  după ce a scos un penalty - Eurosport
PSG a câștigat primul meci cu Galtier pe bancă! Messi, gest neașteptat, după ce a scos un penalty - Eurosport

Două staruri vor să plece de la PSG după ce suporterii i-au insultat la  meciul cu Bordeaux! Anunțul presei din Spania - Eurosport
Două staruri vor să plece de la PSG după ce suporterii i-au insultat la meciul cu Bordeaux! Anunțul presei din Spania - Eurosport

Messi nu a fost inclus în lotul din primul meci al lui PSG

Leo Messi, anunțat titular la PSG în primul meci din Liga Campionilor: ”Nu  am crezut niciodată că va fi posibil să vină!”
Leo Messi, anunțat titular la PSG în primul meci din Liga Campionilor: ”Nu am crezut niciodată că va fi posibil să vină!”

Marseille, la prima victorie cu PSG după 9 ani, într-un meci cu 5 cartonașe  roșii și 10 minute de prelungire
Marseille, la prima victorie cu PSG după 9 ani, într-un meci cu 5 cartonașe roșii și 10 minute de prelungire

Galtier, un meci - un trofeu! PSG a câştigat Supercupa Franţei. Messi şi  Neymar au făcut show - Eurosport
Galtier, un meci - un trofeu! PSG a câştigat Supercupa Franţei. Messi şi Neymar au făcut show - Eurosport

PSG a anunțat lotul pentru marele meci cu Real Madrid. Neymar, Cavani și  Mbappe sunt disponibili - Eurosport
PSG a anunțat lotul pentru marele meci cu Real Madrid. Neymar, Cavani și Mbappe sunt disponibili - Eurosport

Lionel Messi ratează și următorul meci al lui PSG! Anunțul făcut înaintea  duelului cu Benfica | Sport.ro
Lionel Messi ratează și următorul meci al lui PSG! Anunțul făcut înaintea duelului cu Benfica | Sport.ro

Momente emoționante pe Parc des Princes! Di Maria a marcat la ultimul său  meci în tricoul lui PSG și a izbucnit în plâns! Stadionul i-a cântat numele  | Sport.ro
Momente emoționante pe Parc des Princes! Di Maria a marcat la ultimul său meci în tricoul lui PSG și a izbucnit în plâns! Stadionul i-a cântat numele | Sport.ro

PSG a ajuns la 100 de meciuri consecutive sold-out: „O recunoaștere a  muncii tuturor” – Evenimentul Zilei
PSG a ajuns la 100 de meciuri consecutive sold-out: „O recunoaștere a muncii tuturor” – Evenimentul Zilei

Exclusiv | ”PSG va domina meciurile”. Florin Bratu avertizează, după  transferul lui Messi
Exclusiv | ”PSG va domina meciurile”. Florin Bratu avertizează, după transferul lui Messi

Real Madrid salvează un punct în prelungiri, la Varșovia! Tătărușanu a luat  două goluri de la Chelsea! Vedetele de la PSG, Manchester City și Juventus  s-au încurcat - Playsport
Real Madrid salvează un punct în prelungiri, la Varșovia! Tătărușanu a luat două goluri de la Chelsea! Vedetele de la PSG, Manchester City și Juventus s-au încurcat - Playsport